Принципи кадрової політики

Курс на постійний розвиток

  • Як лідер молочної галузі України, ми пропонуємо необмежені можливості для розвитку як починаючим фахівцям, так і досвідченим професіоналам.
  • Студентам ми пропонуємо дізнатися про всі тонкощі молочного виробництва та попрацювати під час практики або стажування на наших заводах з кращими фахівцями галузі в Україні.
  • Нові співробітники знайомляться з роботою компанії під час продуктових тренінгів, які допомагають систематизувати знання про нашу продукцію. Тут учасники дізнаються про весь асортимент нашої продукції та відвідують підприємства. І, звичайно ж, дегустують наші продукти, щоб особисто переконатися: сир, масло, рослинно-вершкова суміш та інша молочна продукція «ТЕРРА ФУД» – якісна та смачна!
  • Фахівці комерційного департаменту отримують необхідний багаж знань для роботи під час комплексної програми «Школа продажів». У процесі навчання учасники досконало вивчають наші продукти, їх переваги та технологічні особливості виробництва, відвідують заводи. У завершальній частині програми співробітники відточують майстерність проведення переконливих презентацій та результативних переговорів з торговими партнерами.
  • Професійний розвиток – одна з важливих умов для ефективної роботи в умовах високої динаміки нашого бізнесу. У компанії, наприклад, регулярно проходять внутрішні тренінги підвищення комп'ютерної грамотності, під час яких співробітники освоюють тонкощі офісних програм і систем, які часто використовуються. До проведення цих тренінгів ми залучаємо співробітників ІТ-департаменту або представників партнерських організацій, які навчають користувачів роботі з власними рішеннями.