Робота у нас

Майстер Тульчин

Київ, Україна

Функціональні обов'язки Бажаєш зазирнути у світ молочної галузі? Мрієш отримати перший робочий досвід у реальному виробництві? Ми чекаємо саме на тебе, молодого спеціаліста, який готовий будувати свою кар'єру разом з нами!

Компанія «Терра Фуд» - молочний холдинг України (ТМ «Ферма», ТМ «Біла Лінія», ТМ «Premialle»), запрошує випускників або студентів останніх курсів на вакансію «Майстер цеху» Тульчинський маслосирзавод (м.Тульчин, Вінницька обл.)

Тебе чекає:
Учать у процесі виробництва молочної продукції: масло, рослинно-молочні суміші та цільномолочна продукція для всієї України та більше ніж 40 країн світу

Наші побажання до кандидатів:
· Випускники або студенти останніх курсів (спеціальність -харчові технології, технології харчових продуктів тваринного походження, технології переробки рослинної та тваринної сировини для підприємств харчування)
· Особиста відповідальність, лідерські якості, ініціативність, вміння працювати самостійно та в команді, бажання вчитися та побудувати кар’єру у молочній галузі
· Готовність до переїзду

Ми пропонуємо:
· Офіційне працевлаштування та конкурентну заробітну плату
· Можливість працювати за змінним графіком: ранкова (8.00 -20.00) та нічна (20.00 -8.00)
· Навчання на робочому місці
· Підтримку досвідченого наставника, який буде завжди поруч
· Професійний розвиток
· Житло в разі переїзду
· Роботу з відомими брендами та якісними продуктами, які приносять користь та виготовляють з турботою про людей
· Роботу у молочному холдингу (3 500 чол., 6 заводів) який займає лідируючі позиції в ключових категоріях молочної галузі України.

ВАША КАРЄ’РА - У ВАШИХ РУКАХ, А НАШЕ ЗАВДАННЯ - ДОПОМОГТИ ВАМ ДОСЯГНУТИ УСПІХІВ!